Sokak Kedilerine

Fatiko

Sokak kedilerine ekonomik ve zengin içerikli yavru mama almam lazım 15 kg lık acil fikir verir misiniz?

6 CEVAP

gulatakan

biz en son los felis aldık mamacı.com dan.içerikte %28 protein yazıyor.içindekiler kısmında da kurutulmus tavuk eti yazıyor ama %28 in hepsı et mi tam net degıl.Ama cok guzel yediler.uzerınde probiyotıklı oldugu yazıyor.bir ay olacak bir sorun yasamadık.Bır de bır sıtede aro kedı maması önermişlerdi.Onda da %30 kurutulmus kuzu eti var.10 kg ı 85 lira.Ama henüz denemedım acıkcası.

Fatiko

Güncel

Minnakpatipuki

Felicia prochoice olabilir

Demetcinar

Ben enjoy alıyorum 15 kg 75-80 civarı ama yavru kediler için varmı bilmiyorum

Fatiko

Enjoyu çok kötülediler

gulatakan

biz en son los felis aldık mamacı.com dan.içerikte %28 protein yazıyor.içindekiler kısmında da kurutulmus tavuk eti yazıyor ama %28 in hepsı et mi tam net degıl.Ama cok guzel yediler.uzerınde probiyotıklı oldugu yazıyor.bir ay olacak bir sorun yasamadık.Bır de bır sıtede aro kedı maması önermişlerdi.Onda da %30 kurutulmus kuzu eti var.10 kg ı 85 lira.Ama henüz denemedım acıkcası.