Bugün Evimin Yakınında Sahipli Bi Kedi Buldum Ne Yapabilirim

Firdevis

Evimde 8 kesim var bulduğum kediyi sahibi çıkmazsa nasıl bakabilirim

4 CEVAP

berkaycatak

Merhaba, Gören Duyan’da yer alan kayıp kedi ilanlarına bakabilir, Gören Duyan’a sahibi aranıyor şeklinde ilan gönderebilirsiniz. Duyarlılığınız için teşekkürler. Sahibini kısa sürede bulabilmemiz için lütfen kayıp kedi ilanı gönderin.
Gorenduyan.com

Ervaxx

Keske almasaydiz bir az su biraz mama koysaydiniz zaten onlar evlerini buluyorlar sahipleri cok uzulmustur

Anonymus552223

Bence de almayin, gezinmeye cikmistir, evde 8 kediniz varmis zaten, hatta onlar bile fazla

gulatakan

yasadıgınız yerdeki veterınerlere kayıp kedı olarak paylasmalarını rıca edebılırsınız instagramm adreslerınden.sahibi de takip ediıyorsa bulma sansı olur kucuk bır yerse.buyuk sehırdeyseniz de konumunuza yakın veteriner kliklerine rica edebılırsınız