Kedimiz Duvar Yalamaya Başladı

gozdeyilmaz

Arkadaşlar kendimizin mamasını değiştirmiştik büyük ihtimalle ondan kaynaklandı ama son zamanlarda duvar yalamaya başladı maalesef önerebileceğiniz vitamin var mı acaba

6 CEVAP

En iyisi veterinere danışmak olacaktır muhtemelen demir eksikliği var kullandığınız mama demir ihtiyacını karşılamıyordur nd mamayı öneririm

gozdeyilmaz

Nd kullanıyorduk 3 hafta önce hillsin kısırlaştırılmış mamasını kullanmaya başladık sanıyorum ki normalden kısırlaştırılmışa geçince fark etti

Vitamin,mineral,iz element eksikliğinde böyle seyler olur.Veteriner Hekiminizin tavsiye edeceği kaliteli kuru mama ve vitamin mineral tablet takviyesine bir an önce başlamalısınız.

Vitamin,mineral,iz element eksikliğinde böyle şeyler olur.Veteriner Hekiminizin tavsiye edeceği kaliteli kuru mama ve vitamin mineral tablet takviyesine bir an önce başlamalısınız.

Sedanurdrl

benim yavru kedimde duvar yalıyordu hatta kumunu yemeğe çalışıyordu malt macunlar kullandım çok şükür geçti

gozdeyilmaz

Teşekkürler cevaplarınız için hillsin mamasını kullanıyoruz şu am zaten daha kaliteli bilemiyorum ama tablete başlayacağız