Kedi Yatağına Nasıl Alıştırılır?

hasanist

Merhaba arkadaşlar. Kedim eve ilk geldiğinde ona yaptığımız, yuvaya girip yatağında yatıyordu. Fakat şimdi genelde tırmalama direğinin yanında, koltuk üzerinde veya halının üzerinde bir yerde kıvrılıp yatıyor. Ev merkezi sistem ve sıcaklık belli derecenin altına inmeden petekler yanmıyor. Gece ev kısmen soğuk olduğu için endişeleniyorum. Tekrardan yuvasına nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

Bellasmom

Üşüse oralarda yatmaz merak etmeyin

limis

üşüyor mu acaba orda. bulunduğu oda soğuksa daha çok vakit geçirdiğiniz bi odaya alın yatağı nispeten daha sıcak olur

mervegck06

kediler özgür ruhlu hayvanlar o yüzden nerede isterse orada yatıyor maalesef.