Istanbul Avr. Yakası Kedi Kısırlaştırma

TugbaAytekin

Dişi kedimi kısırlaştıracagım. Istanbul avrupa yakası uygun fiyatli ve memnun kaldiginiz veteriner klinikleri için yardımlarinizi bekliyorum. Yaptiranlar fiyatlariyla birlikte yazabilirler mi?

8 CEVAP

TugbaAytekin

Cok tesekkurler yardimlariniz icin aklimda bulunduracagim

Bütçenizi bilmemekle birlikte bahçelievlerde şenpati veteriner kliniğinde Burcu hanım yaptı ameliyatımızı 20 gün önce gece gündüz aradık yazıştık öyle evhamlıyım sabırla yardımcı oldu haftasonu gece gündüz demeden kendisinin zaten düzenli hastasıyız gerçekten gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum

TugbaAytekin

Fiyatinida ögrenebilir miyim ? Operasyon öncesi testlerde dahil fiyati ?

kontrolleri de dahil 500 tl ödedik kedimiz dişiydi bu arada erkek kedilerde daha uygun diye biliyorum

TugbaAytekin

Kan testi biyokimya testleri falan hersey dahil miydi ? Benim kedimde dişi. Bizim veterinerimiz sadece operasyon icin 500 tl dedi. Dikis boyunluk falan yok yapistirici ile yapiyormus cok daha iyiymis bu yöntem. Sizinki nasildi biraz detayli yazabilir misiniz

Evet herşeye 500 tl ödedik sadece boyunluk sanırım ekstraydı ama boyunluk konusunda şunu söylemek isterim bizim kedimiz takmadı sinir krizleri geçirdi kafasını duvarlara vurdu tayt kestim kıyafet yaptım yine olmadı gittim gece 12 de kedi ameliyat korsesi aldım öyle geçti 10 gün. O yüzden boyunluk konusunda biraz deneme yanılma ile anlayabiliyorsunuz. Ama dediğim gibi çok evhamlıyım ve kedim çok nazlı. Onu öyle görünce orada da çok ağladım bu sefer kediyi bıraktı bana psikologluk yaptı Burcu hanım gerçekten hem yavrumuz hem benim için şans oldu. Dilerseniz tel görüşüp bilgi alırsınız yarın en azından fikir olur

Bizim eriyen dikişlerle yapılan bi operasyondu onuda belirtiyim