7 Yaşında Erkek Kedi Kısırlaştırma

Onuryuzak

Merhaba, 7 senedir babamda duruyordu kedimiz. Kendisi vefat edince ben almak durumunda kaldım. 7 yaşında erkek kedi. Kısırlaştırmak istiyorum fakat yaşlı olduğu için içimde korku var. Daha önce hiç bir hastalığı ve ameliyatı olmadı. Sıkıntı olur mu acaba masada kalma ihtimali vs ?

5 CEVAP

Fablemoon

veterinerinize danışın o gerekli bilgiyi size verecektir.

Onuryuzak

Kimisi sıkıntı olmaz derken kimisi masada kaldır diyor. Daha önce hiç ameliyat olmadı ve hastalığı vs yok

limis

bi veterinere goturup genel saglik durumuyla ilgili bilgi alin. Bi sıkıntisi varsa ogrenmis olursunuz check up sonunda. iciniz rahat eder

Onuryuzak

Bulunduğum üniversitenin hayvan hastanesine götüreceğim zaten orada yaparlar diye tahmin ediyorum

Onuryuzak

Bulunduğum üniversitenin hayvan hastanesine götüreceğim zaten orada yaparlar diye tahmin ediyorum