Temizlik

fullpuat

Herkese merhaba daha yeni bir kedi sahiplendim daha once kisa surelicbiraz daha buyuk bir.kediye baktigimda bu problem olamisti 2 aydan biraz buyuk tuvaletini kumuna yapiyor ama uzerine bulastiriyor yavru oldugu icinmidir yasayanlar oldumu ve temizlik icin onerisi olan varmidir

3 CEVAP

Bellasmom

Evet yavru olduğu için böyle kazalar olabilir ben de yaşıyorum. Peçeteyi ıslatıp patilerini silebilirsiniz ıslak mendille silmeyin. Eğer peçeteyle geçmeyecek bir haldeyde patisini yıkıyorum, iyice kuruluyorum . Kum kabına az kum koyuyorsanız da bu durum yaşanıyor olabilir kum miktarını biraz arttırabilirsiniz.

fullpuat

Peceteyi islatip siliyorum ama yeni geldi ishaldi ishali yeni duzeliyor ama hayla leke goruyorum takip ettim tuvaletini yapip ustunu kapamadan once kendini oradan surukleyerek cekiyor tuvalet kapali ama kapisini acik biraktim alissin diye acaba kapali kullanmakmo bir hata

Bellasmom

Küçük olduğu için şuan bazı şeyleri tam beceremiyor o yüzden dediğiniz gibi tuvaletinin üstünün açık olması işini kolaylaştırabilir. Kısa sürede öğreneceğini düşünüyorum.