Kedimin Maması Çok Hızlı Bitiyor

bngs

kedim 7 aylık yavru maması alıyoru 3 haftada 1.5 kg bitiyor normal mi yetişkin mamasına geçmelimiyim ?

6 CEVAP

Eliff90

Mamanızda tahıl varsa, bence normal. Benim yetişkin kedim de 1,5 kg ı 3 3,5 haftada bitiriyor.
Bebeklik dişlerini attıktan sonra yetişkin mamasını geçebilirsiniz.sizin tercihiniz.

Berra2000

Bencede normal bırakın yesin nekadar çok yerse okadar iyi olur. Yavru mamasını veterinerler 2yaşına kadar yese iyi olur diyorlar bir veterinerinize danışın isterseniz en güzel bilgiyi size verecektir

Bcanaydn

Kaç kilo şu an

bngs

3.5 kg var sanırım

PiremsesKutsi

Gayet normal bu kadar yemesi. Yavru sonuçta.

Kedi beslemek ne güzel köpek günde 1 kilo yiyor zaten :P