Kedimde Pire Mi Var

ashiyaah

Kedimin ense kısmında 2 tene siyah nokta var ve kedim bu kısmı kaşıyor günde çok sık olmasa da vücudunun diğer taraflarını kontrol ettim orada yok
Parazit aşılarını yeni yaptırdım o yüzden de kaşınıp orayı yara yapmış olabilir mi

2 CEVAP

eğer yavrunun üstünde toza benzer siyah noktalar varsa büyük ihtimalle pire yumurtasıdır.tam emin olmak için ıslak mendille ya da hafif ıslak bir bezle o bölgeyi üfüleyin bezde kan lekeleri oluşacaktır . sebebi pire dışkısıdır .böylelikle emin olabilirsiniz

TATA4242

Her ihtimale karşı,en son yazdığım Kedinize Tavsiyem,Paranızı Çöpe Atmayın başlıklı,soru cevap kısmındaki yazıma göz atın.