Sokak Kedilerine Ücretsiz İç Dış Parazit Tedavisi Yapan Vet. Var Mı

pillikontes

herkese merhaba,
Bi abimiz çalıştığı sanayide 3 annesiz yavru bulmuş mama ve su vermeye başlamış birkaç gündür ama anne gelmemiş hiç.. yavruların bi tanesi çok zayıf bir tanesi karnı davul gibi şiş ve diğeri ise gözünde iltihaplı akıntı falan varmış.. ücretsiz tedavi ettirecek yada iç parazit için ücretsiz yardım edecek biri var mı avrupa yakasında

5 CEVAP

pinarcaya

Belediye veterinerleri ic dis paraziti ucretsiz yapiyor.

Anonymus552223

Gozu icin gentavet damla alsin. Ama eger cok kucukse dış parazit yapmasin simdilik. İc paraziti de en az 2 aylikken yapiyorlar nornalde. Iyi beslesin süt vermesin.

Anonymus552223

1 tane hap 10 tl falan iç parazit icin bu arada, 1 tanesini 4 e bolup kullaniliyo yavrularda zaten. O sekil verebilir ama dedigim gibi cok kucuklerse ve zayiflarsa zararli da olabilir

pillikontes

3 tane 3 ü de farklı boyutlarda bi tanesi gözü enfeksiyonlu olan ele gelmiyor ben bugün yaş mama götürdüm 2 si geliyor sevdiriyorlar kendini ama gözü enfeksiyonlu olan çok ürkek gelmiyor duvarın altı boşluk hafiften orada saklanıyor.. gentagut aldım damlatmak için ama çıkmıyor ordan

pillikontes

bi de karınları şiş davul gibi biri zayıf diğerleri ona göre biraz daha iyi yaş mamayı yerken acayip sesler çıkarıyorlar paketi tabağa dökemeden saldırdılar çok üzüldüm elimden bişey gelse evde de 2 büyük 1 ufak kedim var alabilme imkanım kısıtlı.. :(