Kedim 7 Aylık Dişi Kilosuna Baktık 2.7 Çıktı Normal Mi

Kediannesi12

Kedim 7 aylık dişi kilosu 2.7 normal mi

7 CEVAP

Nightcat

Kızım 6 aylıkken kilosu 2.8 di veterinerimiz biraz kilosu var demişti. Yani sizinki normaldir bence.

mia06

Benimki 1 yaşında daha o kadar kilolu değil maşallah ne diyim

mia06

Benimki 1 yaşında daha o kadar kilolu değil maşallah ne diyim

ugurkoker

Bizimki 10 aylık,2.6kg idi,veteriner kilo alması için royal canin başladı.Şuan 2700 ve 3 olana kadar devam edecez gibi

Nurackgoz

Gayet normal bence benimki iki buçuk aylık 1400 gram

Poncikvan

Sanırım kilo kedinin cinsine göre değişiyor. 5 aylik 2700 gr. Kucağıma aldiğimda kemiklerini hissediyorum ama zayıf ta değil maşallahı var

Kesinlikle normal bizimde 7 aylık kısır dişi 2.800