Tavşanımın Karnı Çok Şiş

Ceranasa3

Merhabalar yaklaşık 2 aylık bir tavşanım var ve bugün karnının çok fazla şiş olduğunu farkettim sevdiği marulu bile yemedi( çok fazla vermiyoruz sadece hasta olup olmadığına bakmak için vermeyi denedim ama yemedi) lütfen yardım edin ne yapmam gerek

1 CEVAP

Nightcat

Yavru tavşan ben de beslemiştim. En iyi koşullarda bakmama rağmen öldü, sebebi ise fazla hassaslar. Sırf hassas oldukları için ölen yavru tavşanlar var o yüzden yavruluk dönemi aşırı önemli. O yüzden ben veterinere götürün derim, en azından sorun sebeplerinin falan neler olabileceğini öğrenin.