Bize Yardım Edin Kedimizin Ensesinde Yara Var Fakat İyileşmiyor Sürekli Kaşınıyor

Necla_nlbt

Oğlum 3 yaşında 1 hafta önce ensesinde fındık büyüklüğünde yarayla geldi deri kalkık şekilde bişey olmaz dedik 3 gün sonra şiddetli kaşınma başladı tüylerini yolup kendisi yedi tedaviye başladık kaşıntı devam ediyor yakalık taktılar teşhis koyamıyorlar sizden ricam konu hakkında bilgisi olan bana ulaşsın

20 CEVAP

SerraYanmaz

Mast hücreli tümör olabilir kesinlikle tedavi geciktirilmemeli ameliyatla alınmalıdır
https://www.instagram.com/p/CLe4KNVlJnV/?igshid=11pwmrsu9wa4w

Egzama falan olabilir mi acaba kaşınıyorsa bana alerji gibi geldi

Meryemata

Tümör değil hekimimiz muayene yaptı, ilk başta egzama demişlerdi sonradan alerji olduğu anlaşıldı.

Esraydn123

Hanımefendi ne yaptınız durumunuz nasıl şu an? Benim kedim de maalesef aynı durumda da.

Yaren05

Aynı yaradan sanırım benim kedimede oldu mama balık bir sürü matar iğnesi alerji iğnesi oldu iç dış parazit var bende çözüm bulamıyorum çok üzgünüm sonra kremler kullandı hap kullandı kortizonlu geçmesi için geçti hap bitti tekrar başladı kortizon da sürekli kullanılmayacağı icin veremiyorum ne yapcam bilmiyorum top kekik demleyip sıkıyorum kaşıntıyı alsin diye doğal çaresizim..