Nd Mama Sorunları ?

Zynpkck

Şuan nd bıldırcınlı kısır kedi maması kullanıyorum fakat kedimin tavuğa alerjisi olduğu için nd balıklı alacaktım ama herkes mamanın değistiğini kötü olduğunu vs. söylüyo nd kullanıcıları fikir verin ne yapmalıyım bütçemi zorlayarak ndye geçiş yapmıştım kedimin iyiliği sağlığı için ama artık şüphe duyuyorum kedimin iyiliğini isterken zarar vermek istemiyorum kilosu 50 tl başka kaliteli mama önerebilirmisiniz *******dan mama alıp memnun olmayan varmı ?

8 CEVAP

Puccapam

Nd kuzu etli kullanabilirsiniz kısr kedilerim in hepsi severek yıyor kilo alımı falan da yok kısır oldugu için illa kısır kedi maması almanıza gerek yok zaten kısır kedi mamalarının geneli tavuklu ayrıca nd nin içeriğinin değiştiğini düşünmüyorum karalama kampanyası olabilir her seye inanmamak lazım

HepsiPati

kısır kedi maması kullanmalısınız .lütfen yanlış bilgilendirmelere kulak asmayın. özellikle kısır erkek kedilerde ileride idrar yolları ve böbrek rahatsızlığı yaşamamak için kısır kedi maması kullanın. magnezyum,fosfor oranları diğer mamalardan daha düşük ve taş yapmıyor. nd bizde tüy dökümü yaptı. uzun süre kullandık düşük tahıllı olanını. felicia düşük tahıllı hypoallerjenik somonlu kısır kedi mamasını denemeye karar verdim. 3 haftadır kullanıyoruz tüy dökümünde azalma var. kötü bir yorum okumadım. siz de araştırın isterseniz

Sselin1

Ben *******den n&d balıklı aldım bir sorun yaşamadim kokusu rengi ayniydi kokusundan durulmuyor hatta:) Mineral degerleri de kısır kediler icin uygun sıvı alımıni ihmal etmeyin yeter. Ama kedinizin tahila alerjisi yoksa bence düşük tahilli seceneginin protein orani daha dengeli gibi.

Emrondre

Ben iki yıldır nd kullanıyorum her çeşitini de kullandım , benim kedimde kısır sıkıntı olmadı diğer mamalarında ve *******dan mama aldım ben hiç bir sıkıntı olmadı güvenle alabilirsiniz

Zynpkck

Ben içeriklerine bakıyorum benim kızım hayatının hiç bi döneminde yoğun tüy dökümü yaşamadı bonociboda bile nd almak istiyorumki ndyi geçtim diğer markaların kısır kedi mamalarının çoğunda tavuk yağı eti bulunuyo o yüzden vazgeçtim zaten matisse kullanıyodum ndden aşağı bi mama almak istemiyorum *******tan daha öncede alışveriş yaptım fakat benim ihtimallerle haraket etme olanağım yok çünkü bütçemi ucu ucuna yetiştiriyorum o yüzden aldığımda yememe gibi bi durum olması beni ciddi sıkıntıya sokar o yüzden sordum nd gerçekten bozdumu işi diye

Emrondre

Ben yeni paket aldım bundan bir birbuçuk ay önce balkabaklı bıldırcınlı almıştım ama eskisi gibi iştahlı yemiyor önceki aldığım balıklı mamayı güzel yiyordu hala o eski mamasından az var onu çok güzel yiyor ama bunda pek iştahlı değil eskidende bu mamayı kullanmıştık çok iştahlı yerdi nd ye yazdım ama bir cevap alamadım ama ben hala nd den vaz geçmiş değilim iki yıldır biz nd kullanırız ve sıkıntı olmamıştı

Zynpkck

Bakalım inşallah severek yer benimkide

momo44

Benim kedim 6 aylık pro plan kullandim hep bu 1 haftadır fazla mama yemiyor iştahsız heralde ve 1 - 2 aya nd mamaya geçmeyi düsünüyorum ama söylentiler hiç iyi degıl bende şasırdim