Sokak Hayvanları İçin Hangi Marka Yem Uygundur ?

dumannn7

15 Kg'lik yemlerden almak istiyorum internetten fakat bütçem yetmediği için kedilere ayrı köpeklere ayrı yem alamıyorum. Sokağa dökerim isteyen yesin artık. Fakat çok kötü bir yem alıp sağlıklarını bozmak veya zorla yedirmek istemiyorum hayvanlara, bana hangi mamayı önerirsiniz ? Eğer aynı fiyata kediye ayrı köpeğe ayrı yem alabilirsem mesela 9 kg köpek, 6 kg kedi maması şeklinde de olur, kedi mamasını yerden yükseğe koyarım köpekler ulaşamaz. Google'a 15 KG Köpek maması yazdığımda 50-70 TL'ye kadar mamalar çıkıyor. Ne kadar ucuz olursa o kadar köpek doyar düşüncesindeyim. Pahalı mama alacağıma zaten 15 Kg ciğer alırım.

7 CEVAP

dumannn7

Fakat belirttiğim gibi dandik bir yem alıp sağlıklarını bozmak istemiyorum.

Nurackgoz

Matissa jungle hem uygun hem sağılıklı mamalar

dumannn7

Matisse markasının kedi yemlerinin kilosu 45 tl. Ben 45 Tl'ye kaç kg ciğer alır kaç kedi doyururum.
Jungle biraz uygun gibi 90 tl 15 KG. Teşekkürler yorumunuz için.

HepsiPati

sokaktakiler için ********* dan mito alıyorum. hepsi seviyor. ucuz diye başka mama aldığımda para çöp oluyor. yemiyorlar.

SerkanO

Sokakta iki kedim var, ikisine de Bonacibo alıyorum. Seviyorlar. Farklı bir kaç mama daha denedim, yemediler. Biraz daha büyüsünler ben de Mito'ya geçeceğim. *********'nın yetişkin kedi maması Mito sanırım.

Deliladilan

Catty diye bir marka var sokaktakileri bırak evde pahalı mamalarla beslediğim kedi bile nefessiz tüketiyor. sebebini ben de merak ediyorum :)

BalliBadem

Pawpaw öneririm seviyorlar içeriği fiyatına göre gayet iyi ve uygun baya kendi kedimede kullandım güzel