Hareketli Çılgın Kedim İçin Oyuncak Önerir Misiniz?

Minnakpatipuki

Kedimin enerjisini atabilmesi icin top dışında degisik kovalamalı atlamalı oyuncak öneriniz varsa mutlu olurum :)

11 CEVAP

Sselin1

Tabiki kedi oltasi deli oluyorlar :)

Ecerana

Kırtasiyelerde satılan renkli pon Pon toplar var onları deli gibi oynuyorlar büyük olanları ama küçükleri vermeyin

eozgeu

Kesinlikle kedi oltası. Kirmizi renkli alirsaniz daha iyi olur.

bengusarioglu

Daire şeklinde oyuncaklar var ortasında top var kedi onu çıkarmaya çalışıyor. Görseniz ne dediğimi anlarsınız da tarifi biraz zor :D

bappatan

Lazer. Ama tırnaklarını mutlaka kesin. Kesmem diyorsanız evinize yeni halı bakmaya başlayabilirsiniz çünkü lazerle oynatmak kedinin bütün enerjisini sömürdüğü gibi halılarınızın her bir ipliğinin de sökülmesini sağlayacaktır.

pinarcaya

Bence tunel. Kedim artik 4 yasina yaklasti. Oynamayi haliyle azaltti ama oynamaktan vazgecmedigi 2 oyuncak Kedi oltasi ve tunel. Kedi oltasiyla isiniz bitince ortada birakmamaniz iyi olur. Siz yokken oynayip boynuna dolanabilir. Dikkat ediyorsunuzdur eminim ama soylemeden gecemedim:)

Mineminek

pinpon topu kesinlikle almalisiniz kedim ona deli oluyor patisiyle ittiriyor ve tum gun kosusuturyor evin icinde ikincisi de kedinden daha kucuk pelus bizimki cani sıkıldıkça onunla oynuyor

Minnakpatipuki

Kedi oltası var hep oynatıyorum onla ama yetmiyo ki hep oyun istiyo kendisinin ben evde yokken de oynayabileceği bir oyuncak iyi olurdu

Minnakpatipuki

@Ecerana bakayım umarım bulabilirim teşekkürler :)

Minnakpatipuki

@bappatan lazer var öyle çok zarar vermiyor ama halıya. Lazere her kedi kadar duyarlı değil sadece pusuyo kovalamiyo yakaladığında eline bisey geçmediğini öğrendi sanirim

Minnakpatipuki

Tünel hiç aklıma gelmemişti küçük yerlere girmeye bayılır bi bakayım fiyatlarına teşekkür ederim :) Kedim her türlü sakarlığı yaptığı için değil ortada ipe benzeyen birşey bırakmak tasma bile takmıyordum bir yerlere takılır diye taaki beyefendi evden kaçana kadar