Kedimin Cinsi Nedir ?

Anket

Van kedisi (tilki kuyruk)
(1 oy)
Van kedisi
(2 oy)
Ankara kedisi
(3 oy)
Ankara kırması
(8 oy)
Toplam (14 oy)

Kedimin cinsi nedir acaba fikri olan ? Nette tilki kuyruk van kedisi diye birşey var ama ankara denildi alırken

8 CEVAP

Sevimli Ankara tilkisi

bappatan

Kuyruğu başka renk olunca van kedisi oluyor. Zaten gözleri de yuvarlak farkettiyseniz.

Bu arada göz rengi biri mavi biri yeşil

Poncikvan

Van ve ankara kedileri çok karistirilirlar. Van kedilerinin onpatileri arka ya göre daha kısadır. Parmakları sanatçı parmağı gibi uzundur.goZ rengi farkıda olabilir aynıda olabilir. Ankara kedilerinin parmakları uzun değil aksine ovaldir

mervegck06

gözleri yuvarlak ise van kedisi daha çekil ve ovalse ankara kedisi

@bappatan peki kırmamı sizce

bappatan

Kırma olasılığı yüksek fakat kuyruğu başka renk ve kafasında da aynı renk iz olan onlarca saf van kedisi de gördüm o yüzden genetik test yapılmadan maalesef tam bir sonuç elde edilemez :)