Merhaba Virbac Hpm U Kullaniyorum Bobrek Hastasi Kedim İcin Cok Pahali Alternatif Bir Yem. Var Mi?

Senay67

Merhaba arkadaslar 2 yasinda erkek bobrek hastasi kisirlastirilmis bir kedim var. Vibrac hpm U mamasi kullaniyorum. Sikinti yok. Fakat cok pahali . ( 3 kg 265 tl) alternatif bir mama var mi bildiginiz. Tesekkur ederim.

2 CEVAP

Kerevit

Merhaba bugün ben de bu mamayla tanışmak zorunda kaldım soru baya eski fakat 3 kilosu 230 dedi veteriner hekim siz alternatif buldunuz mu

Succubus

tür farkı fiyatı ne kadar değiştiriyor bilmiyorum ama ben junior neuturedı 210a alıyorum. muhtemelen o kadar fiyat farkı küçük şehirde olmaktan kaynaklı veterinerin çakallığı. onun dışında royal caninde de var diye biliyorum ama şahsen ben de bu ikisi arasından seçimimi virbactan yana kullandım.
Ayrıca bu tarz özel mamaları sadece veterinerden temin edebilirsiniz. önerim daha makul fiyatlı bir veteriner bulabilirseniz ondan temin etmeniz.
ama baya doyurucu bir mama virbac, 3 kilosu neredeyse 2 ay gidiyor bana. o yüzden fiyat bence çok gözünüzü korkutmasın