Acil Fikir

toffy_the_cat

Bizim evin yakınında bş bakkal var.Benim 17 aylık kedim oraya yavrlamış.Ben ona bebekliğinden beri bakıyorum.Bana hasta yavruyu vete götürcez dediler anladım.Başka yavruyu dediler anladım ama 17 aylık kedimi fötürüp aşı fln yaptıracaklarmış.Ben tam emin olamadım.Ya geri getirmezlerse?

1 CEVAP

cevizayaz

Kedinizi aşı yaptırmaya kim götürmek istiyor? Yazdıklarınızdan kimin ne yaptığı pek anlaşılamamış doğrusu. Eğer kedi sizinse ona ve bebeklere destek olmanızı ve takipte kalmanızı tavsiye ederim. Aşıya ne zaman ve nereye götürecekler? Ne aşısı yapacaklar? Aşılar bebeklere zararlı olmayacak mı? Bu soruların cevabını almanız gerekli. Eğer endişelenecek ciddi bir durum var ise kedinizi ve bebekleri yanınıza güvenli bölgeyi alın.