Kedimin Tutarsız Davranışları?

Neon18

arkadaşlar daha öncede soru sormuştum yavru bir kedim var eve geleli 6 gün oldu sokaktan kendi geldi gitmedi bu aralar günün 2 saati felan çıldırıyor normalde sakin oyuncudur cırmalaz fakat bu 2 saatlik dilimde ordan oraya hopluyor zarar veriyor sakinleşmiyor ondan sonra kendine geliyor gene bu hale geldiğinde ne yapmalıyım sanırım kızmak daha kötü oluyor bir tavsiye verin dışarı çıkartıyorum belki bi çare olur diye kapıya koyuyorum koşarak geri geliyor lütefn yardım

9 CEVAP

Deliladilan

içgüdüsel olarak yapıyorlar bunu. hepsinde var aynı huy. en sakini bile günün belli saatlerinde evde ordan oraya saniyede 100 km hızla koşabiliyor :D endişelenmeyin.

Yesimdurdu

Merhaba, günün hangi diliminde yapıyor bunu ? Gece bu saatler de mi ? Gece yapıyorsa eğer kediler gece hayvanıdır gündüz uyur gece aktif olurlar. Oyun veya ilgi istiyor olabilir. Oyun oynayarak yatıştırabilirsiniz

Anonymus552223

Avlanma saati gibi birsey , oyuncak verin oynasin kostursun yapacak birsey yok. Elle oynatmayin elinizi av gibi gormesin

BalliBadem

Bizdede var müsaitsem onunla kovalamaca oynuyorum ben

limis

cok normal. enerji fazlasını atıyorlar. saati de farketmez

GULLUKAVAK

oyun oynayın kosturun size pusu falan kurar enerjisini atıncada mis gibi uyur

sanslibuyuyor

Benim kedim de geceleri pire gibi oradan oraya zıplıyor o zaman onunla biraz oynayınca bir süre sonra sakinleşiyor siz de biraz onunla oynarsanız daha iyi olabilir belki

cevizayaz

Burada tek tutarsız sizsiniz malesef o doğası ne gerektiriyorsa onu yapıyor. Çokça arkadaşımız cevap vermiş onlara katılıyorum tekrar aynı şeyleri yazmıyorum.

Neon18

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim dostumla kovalamaca oynuyoruz sonrada uyuyor sağolun