Acill!!

semih85

Kedim sıvı ödül mamasının dışını kemirmiş baya parçalamış. Yutup yutmadığından emin değilim ama endişelendim. Yuttuysa bir sorun olur mu acaba?

2 CEVAP

bbeyzvv

hazımsızlık vs var mı diye bakım dışkısını kontrol edin çıkarmış mı diye eğer anormallik görürseniz bi veterinere gidin derim

merveaydar

arkadaşımın kedisi de ödül maması kabını parçalamıştı. ishal oldu ama çok fazla mama yediği içindi muhtemelen, günde altı tane yemesi gereken mamadan 10-15 tane yemiş çünkü.