Çenesinin Altında Çıkan Şey

Kayip

Kedimin çenesinin altında yara gibi ucu sivri bişey çıktı kedi sivilcesi mi bu

8 CEVAP

Ecerana

Akne bu bnim kedimin de orasında aynı böyle iki tane çıktı Bn başta uyuz zannettim veteriner e gösterdim o zanna vucüdünğn başka yerlerinde de kabuklu yaralar vardı uyuzdu yani ama çenesin de ki uyuz yarası değil bi çeşit akne dedi akne normalde nokta şeklinde siyah pulla malar şeklinde oluyor ama ara ara da böyle çıkabiliyor. Bn yarım çay bardağı sirke yi yarın m çay bardağı su ile karıştırıp pamuğa döküp çenesini biraz sert Bi şekilde çok hırpaladamadn ama sildim. Sabah akşam bu şekilde dilerseniz çok iyi olur hatta sirke ile silmeden önce pamuğu ılık suya batırıp çenesi Bi silin sonra başka pamuk ile sirke ilen silin ki deri sirkeyi daha iyi içine çekerek temizlesin yaklaşık bir haftada geçer büyük ihtimal

Ebrarh

plastik mama kabı kullanıyorsanız değiştirmenizi tavsiye ederim :)

Ceren_pars

Merhaba internetten araştırırken sorunuzla karşılaştım, şu an kedimde aynı sorun var çenesinde ve aynı sizin fotoğraftaki gibi. Hatırlıyorsanız tavsiye verebilir misiniz ?

Kayip

Kusura bakmayin yeni gordum benim kedimdeki 2 gun icinde gecti ben cay la sildim sizinkindede boylemiydi

Kediannesi12

Mantar benim kedimde de çıktı muhtemelen mantardır mantar aşısı yaptırmak gerekiyor ben yaptırdım kurudu biraz ama hala kaşınıyor yine kanatmıştı bugün

Kayip

Bu kaşımıor hiç ama ucu sivri yara gibi mi oluor mantar da

Kayip

Çok teşekkür ederim bende köyde yaşıorum o yüzden veterinere götüremem şuan bu sirke daha kötü yaparmı yarayı

Ecerana

Yok neden yapsın yapmaz temizler ve geçirir ama batikon la da silebilirsiniz öyle de geçirenler var ya da bazı marka ağız losyonları da iyi geliyor suzionline nın bu konu hakkında yazısı var Google dan araştırıp okuyun o yazıyı tavsiye ederim