Tuvalet Sorunu

bahadirarda

Köpeğim 5.5 aylık bir golden retriever
Tuvaletini gazeteye yapmaya devam ediyor bir türlü dışarı alıştıramadık bu durum normal mi biraz daha büyümesi lazım mı yoksa biz bir hata mı yapıyoruz yardımcı olursanız çok memnun oluruz

2 CEVAP

DilaBadem

Daha küçük sabrinizi koruyun dışarı çıkarırken ozellikle tuvalet saatlerini bekleyin yemekten sonra gibi disarda daha uzun zaman geçirin yaptigi zaman mutlaka aferin diyip odullendirin boyle boyle alisir.

k9_kep

Mama saatleri düzenli olsun mama dan yaklaşık 15-20 dk içerinde tuvalet ihtiyacı gelir tuvaletini yaparken sözlü ödüllendirme yapın sabırlı olun