Köpeklerim İçin Hangi Mamayı Almalıyım?

edanurkurt

Arkadaslar koydeki evimizde uc adet kopegimiz var biri 7 aylik Karabas,digerleri üç ve 4 yasinda(cinslerini bilmiyorum).Onlar icin mama almak istiyorum evdeki yiyecekler yetmemeye basladi..Bana hem uygun fiyatli hem de kaliteli köpek mamaları hangileri?
Kullanip memnun kaldığınız markalari yazar misiniz? Teşekkürler

4 CEVAP

Rozz

Pro choice kullanabilirsiniz hem bütçenizi çok zorlamaz hemde severek tüketirler Pro Choice Sensitive Skin Balık ve Pirinçli Hassas Derili Köpekler için Yetişkin Köpek Mamasını alıyorum 12kg olan paketinden aldım en son kg olarak fazla aldığınızda daha uyguna da geliyor tavsiye ederim

BalliBadem

Kaç kg ye ne kadar verebilirsiniz bu doğrultuda mama önermek daha doğru olucaktır

edanurkurt

@BalliBadem Biri 7 kilo diğerleri 11 ve 11.5 kilo..

BalliBadem

Hayır yani örn: 15 kg mamaya 100 tl gibi sormuştum aro yada pawpaw olabilir