Bahçede Bir Dost Var

Gsima

Merhaba arkadaşlar bizim çiftliğin bahçesinde aile olarak bu resimdeki arkadaşa benzeyen misafirlerimiz var çiftlikte tam olarak ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar ama sırf barınabilecekleri bir yer olduğu için geliyorlar aç kalmalarına dayanamadığımız için bi kaç kez barınağı aradık mecbur kalıp bu köpeklerin cinsi tam olarak ne bilmiyorum ama ilgi olarak ne seviyedeler sahiplendirmek istesem sahiplenen olur mu

7 CEVAP

Deathless

Bende akbas kopegine benzettim. Ama hani eger sizin bakmaya gucunuz yetmiyorsa petlebiye ilan verebilirsiniz. Elbet bir alicisi olur diye dusunuyorum.

Deathless

Insallah sahiplenen olur. Ilani guncelleyebilirsiniz veya olabildigince yayabilirsiniz. Belki cikar bi kopek dostu.

Gsima

ayrıca çok akıllılar çiftlik dışından başka birini görünce alarm veriyorlar.pati istediğimizde hemen slmını veriyorlar :)

gokceyigit

AKBAŞA BENZİYOR.KAÇ TANE VAR ANLAMADIM AMA ONLAR GALİBA SAHİP OLARAK SİZİ SEÇMİŞLER .ÇİFTLİĞE BEKÇİLİK EDERLER SZİ BAKAMAZMISINIZ?

Gsima

aile olarak yani bi dişi bi erkek büyük iki de yavrusu var burda aç kalıyorlar hiç bir ilgi görmüyorlar yanında geçerken sevenler hariç

Deathless

Bende akbas kopegine benzettim. Ama hani eger sizin bakmaya gucunuz yetmiyorsa petlebiye ilan verebilirsiniz. Elbet bir alicisi olur diye dusunuyorum.

Gsima

Verdim ama yok 300 kişi bakmış ilana ama kimse ulaşmadı