Acil Arkadaşlar

Melsacolk

Bu şekilde cok miyavliyor 7 8 aylik.

18 CEVAP

Melsacolk

Şimdi yaptırmadım diyelim sürekli boyle devam mi eder ?
Bide ameliyat süreci ve daha sonrasını anlatabilirmisiniz?
Zor mu ? Veterineri meme kanseri olabilir dedi 2 3 sene sonra fikirleriniz ne ?

emrezrtrk

Bence 2 3 seneye bırakmayın derim.Arkadaslarin dediği gibi evden kaçmaya çalışır filan bir yerden atlar o zaman size ve o cana pahalıya mal olur.Hangi ilde yaşıyorsunuz? Ikinizdeki vetleri tek tek arayın fiyat teklifi alın durumunuzdan bahsedin.

Zynpkck

Benim kızda pyometra oldu 11 aylıkken o ağlamasını hala unutamam belki bir yaşına kadar bekliyebilirsiniz ama sonrası için kısırlaştırın