Acil Arkadaşlar

Melsacolk

Bu şekilde cok miyavliyor 7 8 aylik.

18 CEVAP

BalliBadem

Kızana girmiş kaç aylık

BalliBadem

Pardon ayını yazmışsınız kızandan çıkınca hemen kısırlaştırmanızı öneririm

Anonymus552223

Pagali degil, omur boyu kediye aci cektirmis olursunuz diger turlu, veya balkondan falan atlar bi yeri kirilir hem uzulursunuz hem de daha cok masraf cikar. Kisirlastirma şart yani pek cok acıdan. Biriktirin simdiden 2 3 ay sonra yaptirsiniz

Gries

400 TL çok iyi.

BalliBadem

Belediye ücretsiz yapıyor ben belediyeye yaptırdım

nidaxu

kızgınlıkta.
400 tl inanın çok iyi fiyat benim sorduğum heryer 800 900 dediği için belediyede yaptırdım bende. bir araştırın derim.

Zynpkck

800 -900 tl rakamını görünce şok oldum bizim veteriner 350 tl ye yapmıştı ve evet kızgınlığa girmis bu minik kız

BalliBadem

Pyometra olur bizimki 7 aylık civarıyken oldu evet sürekli devam eder 2 gün susar sonra geri başlar zor bi süreç değil 4 gün sürüyor sonra iyileşiyor

Melsacolk

Sıvı var poposunda ama çişini yaptigi yerde degil. Cok miyavliyor bilgisi olan yazabilir mi ? veteriner sancısı var dedi ve beklememi soyledi

Melsacolk

7 8 aylık

Melsacolk

kısırlık amelıyatı 400 lira dıyorlar =(

gozdeyilmaz

Maalesef fiyatlar hep bu şekilde inanın çok daha pahalıya yapan yerler var

BalliBadem

Belediye ücretsiz yapıyor ben belediyeye yaptırdım

BalliBadem

Belediye ücretsiz yapıyor ben belediyeye yaptırdım

BalliBadem

Belediye ücretsiz yapıyor ben belediyeye yaptırdım