Arkadaşlar Lütfen Destek Olur Musunuz?

Kışın gelmesiyle havalar soğudu, bağışıklığı düşük olan yavru sokak kedileri bir bir öldüler. Hepi topu beş yavru sokak kedim kaldı (yetişkinleri saymıyorum) ve en azından onların kışı atlatmasını istiyorum. Bağışıklıklarını güçlü tutmak için vitamin yaş mama falan almam lazım ama mamalarını anca alabildim. Sizden isteğim fotoğraf yarışmasında bana destek olmanız. 25 lira ile ucuz vitaminlerden iki paket alabilirim destek olursanız çok sevinirim :).

12 CEVAP

BalliBadem

Polivit kullananlar var eczanede 1 şişe 6 tl civarı satılıyor umarım yarışmayı kazanırsınız

BalliBadem

1-2 ml günlük

BalliBadem

Çocuk vitamini sorun olucağını sanmam ama arada 2 gün falan ara verin

BalliBadem

Ben zamanında yavrulu kuşlara bile kullandım

BalliBadem

Polivit kullananlar var eczanede 1 şişe 6 tl civarı satılıyor umarım yarışmayı kazanırsınız

Polivit nasıl kullanılıyor, daha önce kullanan var mı?

BalliBadem

İnternette gördüm sularına azar azar katıyo alışıyo kediler tadına ,ben kendi kedime kısırlaştırma sürecinde kullandım azına şırıngayla veriyordum

Kaç ml veriyordun peki?

Tamam teşekkür ederim çarşamba günü alacağım. Hamile bir kedi var ona da versem olur mu ki? Bebeklere uygunsa hamilelere de uygundur diye düşündüm ama emin olamadım.

Güncel

Hala bekliyorum desteklerinizi :)

Hala güncel...