Yavru Kedinin İshali Tekrarladı

zlntulay

Bulup baktığım yavru kedi önce ishal oldu flagyl kullandm o esnada nezle oldu ishali durmuştu sonra nezlesi için azro kullanmaya başladım onu vermeyi de kestikten 5 gün sonra kedinin kumunu temizlerken ishalinin tekrar başladığını farkettim ishal şurubunu tekrar mı vermeliyim beslenmesinde nelere dikkat etmeliyim.

4 CEVAP

Sselin1

Hangi mamayi kullaniyorsunuz ve gün icinde yaş mama veriyor musunuz? Yavru kedilerin sindirim sistemi hassas oldugu icin cok yagli ürünlerden, icerigi kotü yaş mamalardan, balıklı mamalardan, sakatat iceren urunlereden uzak durun. Derisiz tavuk gogsü pirinc lapasi verebilirsiniz. Havalar sogudugu icin biraz dikkat etmek lazim üşüttüğü icin de ishal olmus olabilir.

Fatiko

Vetw götürün sürekli ilaç vermeniz karaciğerine zarar verebilir. Daha önce kullandığınız ilaçları vete söyleyin. Ayrıca id diye sindirim düzenleyici yaş mama var ben kedim ishal olunca o yaş mamanın içine reflor kapsülünü döküyorum. Ama Dr a danışın lütfen

Fatiko

Vetw götürün sürekli ilaç vermeniz karaciğerine zarar verebilir. Daha önce kullandığınız ilaçları vete söyleyin. Ayrıca id diye sindirim düzenleyici yaş mama var ben kedim ishal olunca o yaş mamanın içine reflor kapsülünü döküyorum. Ama Dr a danışın lütfen

zlntulay

Alice kullanıyorum bugün daha iyiydi annem tavuk vermiş sanırım yaglıymıs ondan kaynaklanmış olabilir