Kedim Bulut ? ? ?

Zehrkalyoncu

Kedimiz enfazla 1,5 aylıktır.Yani veteriner daha aşı yapılamaz çok küçük demişti.Sokaktan bulduk çöpün yanında kardeşleri de vardı ama onlar aldığımıza göre biraz daha büyüktü.Adı Bulut.Dişi.Dükkanda besliyoruz fakat biz kapıyı kapattığımızda ağlıyor.Bu akşam kayboldu yani kaçtı.1 saat arama sonucunda arka bahçede kulübede bulundu.Şu an dükkanda örtünün üstüne uyuyor.Sanırım uyuyor.Biz kapıyı kapatırken ağlamadı hatta kapıya tırmanmaya çalışmadı direkt uyudu.Yani bu gidişle o kedi dükkanda kalabilir mi ? Sabah 7:30 8:30 arası oynuyoruz.Ben okuldayken babam oynuyor.Okul dönüşü oynuyoruz akşam bazen babam dükkanda oluyor.Veteriner dükkanda besleyebilirsiniz dedi.Sizce tekrar kaçar mı ?
Kaçma sebebi : babamın işçileri kapıyı açık bırakmış ve kedinin çıktığını görmüşler bahaneleri ise şu "Sokak kedisi sandık."

1 CEVAP

gokceyigit

ORASI NE DÜKKANI ACABA.ÖNCE ONU ANLAYALIM.KEDİLER TEMİZ HAYVANLARDIR ONU EGİTEBİLİRSİNİZ KUMA ALIŞTIRIP TUVALETİNİ ÖGRETEBİLİRSİNİZ AMA BİRBUÇUK AYLIKSA ONUN DÜKKANA DEGİL SİZE VE SEVGİYE İHTİYACI VAR.HAYVANLAR OYUNCAK DEGİLDİR .OYNAMAK İÇİNSE KENDİNİZE BİR OYUNCAK ALINIZ O MASUM KEDİNİN GÜNAHINA GİRMEYİNİZ..........