Kedimin Cinsini Bilmiyorum

Berree

Kedimi yeni sahiplendim. Cinsi hakkında bilgim yok sizce ne olabilir?

8 CEVAP

bihtercik

@kevserhaksever
tatmin edici cevap alamadığı için tekrardan sorma ihtiyacında bulunmuş olabilir. insanız,meraklıyız,bilgiye açız unutmayalım :)

Berree

Teşekkür ederim tekrardan

bihtercik

russian blue x tekir kırması
russian blue x british olabilir diye düşünüyorum.

Kevserhaksever

@bihtercik

Net tip çok güzel bir kedi, alabileceği her cevap verilmiş zaten. Israrla sorulması doğru ve mantıklı gelmiyor. Yanlış anlaşılma durumuma karşılık şimdiden af dilerim.

Berree

Tepkinize anlam veremedim açıkçası.İlk sorduğumda fotoğraf ekleyemedigim icin tekrar sormak durumunda kaldim. Çevrem sorduğu zaman cinsini bilmedigimi söylüyorum yardimci olabileceginizi düşünüp tekrar sormak istedim.

LIGHTNING

russian blue ile uzaktan yakından alakası yok, gördüğümüz british olmayan gri kedi russian blue değildir.
Sahiplendiğiniz yerde anne babayı gördünüz mü?

Kevserhaksever

Kaçıncı kez soruyorsunuz bu soruyu ?

Kevserhaksever

Kulak boyu russian blue gibi duruyor tüy yapısı da british gibi yani ikisinin melezi olabilir.
Ama çok küçük olduğu için inanılmaz değişime uğrayabilir 4 aylık olduğu zaman aşağı yukarı daha belli eder kendini.