Oynarken Yan Koşması

Britishshorthair bir kedi sahiplendim. İlk kez bir kediye bakıyorum o yüzden sorum tuhaf gelirse de kusura bakmayın lütfen. 11 gündür bizimle. Akşamları ben eve geldiğimde delicesine oyun oynamaya başlıyor ve oynarken de yan yan koşuyor. Bu durum normal mi yoksa bir veterinerle bu konuyu görüşmeli miyim? Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

9 CEVAP

pinarcaya

Gayet normal :D en sevdigim oyun halleri kabarip yan yan yurumeleri. Hele yavruyken ayri bir tatli gorunuyor :)

pinarcaya

Oyle kostugunda oyun oynamaya devam edin sadece :D ama o sirada bir tokat da geliyor olabilir dikkat edin :)

Kediannesi12

Benim kedim de mesela horoz tavuklarla oyun oynamak isterken birden üstlerine koşuyor sonra yan yan koşmaya başlıyor o sözde gard alıyor die düşünüyorum tabi bu benim düşüncem

Sansli1985

Yapmasi normal yan yan gitmesi benim kedide yapar eve gelince kosusturmasi senin eve geldigin icin seviniyor benimkide uapiyo

lilypoaca

Benim scottish fold kedim de koşarken sırtını kamburlaştırıp yan yan koşuyor anlıyorum ki saklambaç oynamak istiyor:)) çok bayılıyorum o haline en şımarık en tatlı hali .

Kediperi

Benimde scottish ve full enerji dolduğu anlarda böyle koşuyor ve çok komik oluyor :D bu gayet doğal eğlendiğini gösteriyor:)

İçimi öylesine rahatlattınız ki. Gözüm gibi bakıyorum ve korkmaya başlamıştım o yan yan koşturmalarından acaba bir sorun mu var diye ne yapacağımı da bilememiştim :)

Zaten arada bir sinirlenip ortalığın altını üstüne getiriyormuş özellikle de ben evden çıktığımda iki üç saat sakinleşene kadar

Cennet29

Bu soru 3 bin küsür görüntüleme nasıl aldı