Kedim Sürekli Kusuyor

NazliPamus

Oğlum 5 yaşında. Normalde kusmazdı ama bugun kusmaya baslamış akşam işten eve geldiğimde 10 nun üzerinde kusmuk gördüm ve son 1 bucuk saatte 6 kere daha kustu. Öncelerı yedıgı mamayı cıkarmıstı ama suan mıdesı bos ve beyaz köpük şeklinde kusuyor. Yarın veterınere götüreceğim ama sabaha kadar ben evde ne yapabılırım. Hekımımızle konustum 2 saat yemek ve su verme dedı ama sureklı kusuyo daha ne kadar vermesem bılemedım.

6 CEVAP

bihtercik

bence yarını beklemeden veteriner hekimi görsün derin.

Nurackgoz

Yetişkin bir kedi olduğu için tüylerini dışkısından tüyünü çıkaramadığı için kusmuş olabilir

3kedili

Safra kesesi ile ilgili problem olabilir. Umarim degildir. Veterinere göturdunuz mu durumu nedir?

NazliPamus

@3kedili evet goturdum gece suan cok daha iyi ama tuvalete çıkmıyor şimdi de

NazliPamus

@3kedili evet goturdum gece suan cok daha iyi ama tuvalete çıkmıyor şimdi de

Pati96

Mama ile ilgili olabilir