Kedim Kör Kalmasın

Toriri

kedim çok uzun zamandır gözünü kısıyordu düzelmişti ama şimdi daha kötü kısmaya başladı hiçbir şekilde damla sıktırmıyor, çok vahşi bir kedim var yani damla konusunda dedikleriniz hiçbir işe yaramaz çünkü 3 veteriner zor zaptediyor benim kediyi ben hiç yapamam ki çok denedij gözüne damla damlatmadan düzeltmenin bir yolu varmı hap olur yada suyuna mamasına damlatabileceğim bir ilaç falan lütfen acil kedim kör kalsın istemiyorum Allah korusun

3 CEVAP

Kısmasının altındaki rahatsızlık neymiş? Ona göre yorum yapılabilir. Enfeksiyon, ışık hassasiyeti vs

Om3r

Çayla silmeye çalış enseden tuttummu bisey yapamaz sil bırak hemen 2sn pratik ol, geçer ztn o

iameceevans

Enseden sıkıca tutabilirsin yardım alarak acıtmaz hiç korkma