Immun Sistem Güçlendirici Takviye

beautifulcat

Merhaba, viyo reinforces dışında immun sistem güçlendirici takviye önerileriniz var mıdır? Kediler için, 1.5 yaşında bir kedi :)

6 CEVAP

Lizin tabletleri oluyor onlardan alabilirsiniz, c vitamini tabletleri oluyor onlardan da alabilirsiniz. Prebiyotik olarak yoğurt öneririm :).

bihtercik

ben mutamin balık yağı kullanıyorum. gayet memnunuz şuan

ben immun44 kullanıyorum, benim kedimde 1.5 yasında

beautifulcat

çok teşekkür ederim :)
probiyotik anlamında önerebileceğiniz bir ürün mevcut mudur?

DilaBadem

Doğal probiyotikleri tavsiye ederim mesela keci sutu- kefiri-yogurdu-loru gibi hatta yapabiliyorsaniz evde siz yapin (keci olmasinin sebebi laktoz icermemesi inek olmaz)

Faytekin

Ben Vetri-Science Lysine kullanıyorum kış aylarına geçişte, sadece bağışıklık için değil birçok şeye faydası var