Köpeğim Eve Girmek İstemiyor

Mocha00

Köpeğim teriyer cinsi gündüzleri bahçemizde akşam olunca eve alıyorduk ama son bir haftadır sokak köpekleriyle geziyor başka yerlere gidiyor akşam olunca da eve girmek istemiyor bizi görünce kaçıyor eve aldığımızda ise dışarı çıkmak istiyor kapıları tırmalıyor biz de korkuyoruz dışarda bir şey olacak diye ne yapabiliriz :/

1 CEVAP

petokulu

Merhabalar profesyonel anlamda hizmet almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 0 516 169 09 99