Salya?

Merloli

Hem evimde hem bahçemde baktığım bir kedim var. Fıstık yaklaşık beş aylık ve daha önce hiç sokağa çıkmadı bebekliğinden beri benimle. Geçen gün evdeyken birden dışarı çıktı ve çatının altında bir yer var oraya girdi çok uğraşsamda yanıma gelmedi. Daha sonra iki gün boyunca tüm apartmanı ve mahalleyi aramama rağmen onu bulamadım. Neyseki dün bahçeme geri geldi ama ağzının altında yani çenesinde salyaya benzeyen bişey var. Böyle bir durumla karşılaşan oldumu hiç? Ne yapmam gerekiyor,bu ciddî bir sorun mu acaba?? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

nhazalsahin

Merhabalar kedinizin salya akıtma şikayeti geçti mi acaba ne yaptınız aynı şikayetler benim kedimde de başladı bugün veterinere götürdüm ama ciddi bir şey görünmüyor dedi