Köpeğim 3 Soğan Halkası Yedi

Köpeğim maltese terrier 10 kilo tahminimde 1 2 yaslarinda yarim saat veya 40 dakika once 3 tane sogan halkasi verdim ne yapmaliyim

4 CEVAP

hayvandost222

Aslında çok sorun olacağını zannetmiyorum ama siz yine kuru mama ve et ürünleri dışında bir bir şeyler vermeyin! Midesi karışabilir...

hcerenk

Bayiliyorum hayvanların yiyecek hirsizligina :) kim bilir ne kadar eğlendi.

hayvandost222

Evet o eğlenir de sağlık açısından maalesef çokta eğlenceli değil!
Çünkü erken yaşlanma, erkenden ölme, sağlık sorunları olabilir.
Tabi ki süreki verirsen...

Neden verdiniz ki? Madem birsey olacagini dusunuyorsunuz ve buraya gelip sogan halkasi verdim napmaliyim yaziyorsunuz, niye verdiniz? Vermeyin boyle seyler cok zararli oluyor. Tabii 1 defadan cok birsey olmaz belki midesi bozulur en fazla. Birdaha vermeyin.