Yavru Kedilerin Şehirlerarası Otobüs Seyahati

Burakknksvr

Arkadaşımın annesi sokakta 3 tane çook küçük kedi yavruları bulmuş annelerini araba ezmis o kadar küçükler ki özel biberonla süt iciyorlar annesi bu yavrulara ailevi sebeplerden dolayi bana vermek istiyorlar daha doğrusu ben üstlendim ama ben 2 buçuk saatlik otobüs yolculuğuyla onları götürebilirim. Gotursem mi daha iyi götürmesem mi bilemedim yolda sıcakta Kedilere bişey olur mu kediler şimdi daha büyük gerçi kosuyorlar gözleri açık ama bilemedim öneriniz var mı

6 CEVAP

BENU

ınankı hıcbırsey olmaz benım kedılerımden venus hamıleydı ve 6 saatlık yola dayandı arkadaslarımda goturuyorlar hıcbırsey olmaz merak etmeyın

pelinakcan

tabi ki de götür kediyi veterinere götür iğne yapsınlar sonra bayılır yani bayıltıcı iğneler var.

pelinakcan

iğneler kedilere zarar vermez onu da söyeyeyim

Badems

2.5 saat uzun bir zaman değil. Ne kadar küçükler bilmiyorum ama 1 aylıktan küçüklerse beslemeniz gerekebilir yolda. Petshoplarda/Veterinerlerde satılan bezler var, onlardan alıp kutularına serin tuvaleti yapma durumuna karşın.

Burakknksvr

kedileri götürmedim ama maalesef 3 u de öldü :'( anne sütü ememedikleri için bağışıklıkları çok düşükmüş yapılacak bişey yokmuş :(

Tarcinn

Geçmiş olsun üzüldüm