Thor Ve Saksılar İkilemi

Thor eve gittikçe alışmaya başladı. Odadan odaya koşmayı çok seviyor bunda bir sorun yok. Ancak salonda annanemin gözü gibi baktığı iki çiçeğimiz var. Thor’u onlardan nasıl uzak tutabilirim. Salonun kapısını kapatmak gibi bir imkanım var çünkü kapısı yok. Kaldı ki onun tek odaya hapis olmasına da annanem de ben de razı olmuyoruz. Bana bir çözüm önerebilir misiniz?

5 CEVAP

Nightcat

Çiçekler nerde duruyor?

Nightcat

Çiçeklerle ilgilendi mi ki hiç?

Anonymus552223

Yuksege koydum ben, baska turlu rahat birakmiyorlar.

Evet ilgileniyor. Her şeyi merakla ağzına alma keşfetme döneminde malum ve çiçeklerin yapraklarını ağzına almasını son anda engelledim

Zaten yüksekte ama tepelere çıkmayı öğrenci bıcırığım :(