Mama Markası

Kediperi

Merhaba, 3aylık Scottish Fold yavru kediye sahibim. Ona Royal Canin Kitten kullanıyorum. Aynı besin dengesine sahip daha uygun fiyata hangi markayı kullanabilirim?

7 CEVAP

bihtercik

daha uygun olur mu bilmiyorum ama n&d mamanın içeriği daha iyi.

BalliBadem

Rc yle denk isterseniz pawpaw bile daha iyi içerikli

Kediperi

Çok güzel yorumlar almış fakat biraz yüksek fiyatlı

Kediperi

Çok güzel yorumlar almış fakat biraz yüksek fiyatlı

Sudeckmkc

Matisse,brit care, nd

Aleyyyys

Prochoice ve felicia hem kedilerim seviyor hem de veteriner onermisti icerigi acisindan

Fiyat biraz daha fazla ama 10 kg'lik paket olarak alırsanız daha uyguna gelecektir, N&D yarım tahıllı yavru kedi maması tavsiye ederim. Üstüne biraz daha eklerim bir şey olmaz derseniz tahılsiz çok daha iyi olacaktır :)