Kedım Neden Tuvaletıne Yapmıyor

Mineminek

oğluşumuz yodasmorgen yatagima tuvaletini yapiyor ve kendi tuvaletine cani istedigi zaman gidiyor (tuvaleti temiz oldugu halde yataga yapiyor)

1 CEVAP

Elimpos

Kendi kedim kaju’da böyle bir sorun yaşamıştım ve bir veterinere danıştığımdaysa evde korktuğu veya ürktüğü bir şeyler olabileceğini söylemişti birkaç gün sonra bir daha aynı hareketi yapmadı dönemsel olabilir ya da temiz kumu eşeler gibi yaparsanız sizden görüp kendisi eşeleyip kumuna yapacaktır çünkü kediler kolay kolay alelade bir yere tuvaletlerini yapmazlar ya kumunu beğenmemiştir ya da tuvaletini bunlara dikkat etmelisiniz benim bildiğim bu kadar umarım yardımcı olabilirim