Kedimin Irkını Merak Ediyorum.

cimentepe

Kedim aşırı tuylu kuyruğu özellikle çok tuylu ve kocaman kulak içleri ve patisinin içleri ölmek üzereyken 150 gr ken buldum ve kediden korkan biri olarak şimdi beraber uyuyoruz çok uysal kesinlikle ısırmaz tırnaklarını bile çıkarmaz kızımın ırkını merak ediyorum kimi ankara kedisi dedi kuyruğu ve uzun tüylerinden kimi smokin sizce nedir :)

10 CEVAP

Anonymus552223

Siyah beyaz kedilere renginden dolayi smokin, (tuxedo) deniyo ama cins olarak karisik bence. Uzun omurler ve mutluluklar:) cok tatli masallah

GULLUKAVAK

yaa cok tatlı

hcerenk

Benimkinde de tüylü bir popo ve kuyruk var. Kediniz çok tatlı, cinsini bilemeyeceğim ama popoya yapışan kaka sorununu nasıl çözüyorsunuz bilgi verebilir misiniz :)

hcerenk

Benim tüylü kızım biraz hassas bir bünyede. Kolayca ishal oluyor, ciğerleri yetersiz vs sorunlari var. Kakası yumuşatıcı anda her yeri kaka oluyor. Kendini genel olarak temizliyor ama kaka olan yerleri atlıyor. Kokudan dolayı yalamak istemiyor sanirim. Şansımız varsa üzerinde kuruyor saga sola bulaşmadan. Fakat yerlerden halilardan saatlerde kaka çıkarmak için bileklerim kopana kadar ovma yaptığımı da Biliyorum. Ayın 23unde 8. Ayı bitecek fakat kaka yumusadigi anda sorunumuz devam ediyor. Ne yapacağımı bilemiyorum.
Bir de o kadar vahşi ki makasla falan tüy kısaltmak imkansız.

cimentepe

Benimkinin 1 2 aylıkken cok derdi oluyordu öyle onuda ılık ıslak bir bezle temizliyordum ama şimdi kesinlikle öyle bir sıkıntımız yok zaten sürekli kendini yalıyor 24 saatin 10 saatini yalayarak geçiriyor neredeyse

cimentepe

Benimkinin 1 2 aylıkken cok derdi oluyordu öyle onuda ılık ıslak bir bezle temizliyordum ama şimdi kesinlikle öyle bir sıkıntımız yok zaten sürekli kendini yalıyor 24 saatin 10 saatini yalayarak geçiriyor neredeyse

cimentepe

Benimkinin 1 2 aylıkken cok derdi oluyordu öyle onuda ılık ıslak bir bezle temizliyordum ama şimdi kesinlikle öyle bir sıkıntımız yok zaten sürekli kendini yalıyor 24 saatin 10 saatini yalayarak geçiriyor neredeyse

cimentepe

ya çok geçmiş olsun hem kızınız için hem sizin için sıkıntılı bir durum oda rahat edemez kokudan çok hassaslar temizlik konusunda bi veterinerinize danışınız mi @hcerenk

cimentepe

ya çok geçmiş olsun hem kızınız için hem sizin için sıkıntılı bir durum oda rahat edemez kokudan çok hassaslar temizlik konusunda bi veterinerinize danışınız mi @hcerenk

cimentepe

ya çok geçmiş olsun hem kızınız için hem sizin için sıkıntılı bir durum oda rahat edemez kokudan çok hassaslar temizlik konusunda bi veterinerinize danışınız mi @hcerenk