Acana Fitmin Bravery

Deliladilan

Anket

Acana
(11 oy)
Bravery
(9 oy)
Fitmin
(6 oy)
Toplam (26 oy)

3ünden birinin balıklı olanından alacağım çünkü tüylerinde biraz kepeklenme var. fakat arada kaldım, hangisi sizce? kullanıp tecrübe edenler özellikle yardımcı olursa sevinirim.

9 CEVAP

Kısır değilse acana kısırsa fitmin bence.

ozzy35

bence Bravery dün aldım

Deliladilan

bana da bravery mantıklı geldi ama içinde bir ben yokum maşallah. bu kadar değişik şeyleri yadırgar mi bilmiyorum.

ozzy35

internetten aldım daha gelmedi göndermiyecek gibi duruyor yollamazsa fitmin yada 17 kiloluk orijen almayı düsünüyorum

Deliladilan

nasıl peki kokusu çok ağır mı? sevdi mi kedi?

Deliladilan

kısır kedim ama ne kilosu var ne uyuşukluğu. aşırı hareketli ve fit bir yapısı var. hala karar veremedim :(

Deliladilan

KARAR VERDİM FİTMİN SOMONLU ALIYORUM :d

ozzy35

en iyisi o da güzel

k9_kep

Acana da güzel mama