Mama Muhafaza Etme

Bellasmom

Merhaba, kedime 10kglık mama almayı düşünüyorum ancak bayatlar mı emin olamıyorum. Siz nasıl bayatlamadan muhafaza ediyorsunuz ?

4 CEVAP

Aleyyyys

Ben kapakli cam kavonozlara boluyorum 3 kg 3kg seklinde bayatlamiyor

Tdemiroz

Ben mamayı açar açmaz, mama kabında birer koyumluk ölçerek buzdolabı poşetlerine bölüştürüp ağızlarını sıkıca bağlıyorum. Her mamayı tek açımlık yapıyorum yani. Aç / kapa yapmamak açısından iyi oluyor.

Bellasmom

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Drpelin

Bizim iki kedi olduğu için almışken en az 10 kilo alıyoruz. Plastik derin saklama kutuları var mamayı açınca içine döküyoruz. Hava da almıyor. Pratik oluyor. Bir ufak sıkıntı kutuyu her açtığımda ev buram buram mama koyuyor.