Kedi Tarağı ?

momo44

Arkadaşlar kedime flip farminatörlü tarak aldım fiyatıda 85 tl idi kedim için iyi bir tarakmıdır ilk defa alıyorum

6 CEVAP

Alaracatlover

Hakikisiyse ve tüy yapsana göreyse evet.

pinarcaya

Tuy dokumunu azaltmak icin haftada 1 defa furminatorle taramak lazim. Ama gunluk masaj yapmak icin taramak isterseniz english home pet taragini tavsiye ederim.

güzel tarak haftada 1 kez işinizi görür

Tikos

Bence ic tarafi silikon olan eldivenlerden alin o kadar iyi tuy topluyorlar ki

Kubyusbaskent

Merhabalar bizde 3 tane iki saplı bir eldiven tarağı aldık malesef ki veteriner de kullanilan furminator tarağı kadar etkili degil. Sanırım bu taraga geçiş yapicaz.. orijinal ise inanılmaz iyi sonuçlar çıkıyor

momo44

Cevaplarınız için teşekkürler :)