Kedim Hergün Dışarı Çıkmak İçin Miyavlıyor Nasıl Çözüm Bulabilirim ?

2 yaşında kısır erkek kedim var. Önceki sahibi sahil kasabasında olduğu için dışarı rahatca salıyormuş gezsin diye. Ben de hergün yarim saat basında bekleyerek çıkarıyorum dışarıya. Ama yeterli gelmiyor. Her gece miyavliyor beni dışarı sal diye. Eve hapsediyormuşum gibi hissediyorum. Dışarıyı da güvenli bulmadığım için salamam. Evde iki kediler,bir sürü oyuncağı var balkon var yine de dışarıya çıkmak istiyor. Nasıl çözüm bulabilirim buna.

2 CEVAP

Neon18

Yapacağın tek şey eve ısındırmaya çalışmak , dışarı çıkartma günde 30 dk çıkartınca gene isteyecek madem evde besleyeceksin o zaman unuttur ona dışarıyı hiç çıkartma zamanla alışacaktır

mervegck06

evde enerjisini atacak oyunlar oynatın kedi oltaları bu konuda çok işe yarıyor enerjisini attığında dışarıyı istemeyecektir.