Köpeğimin Cinsi Nedir

Birbirs

Merhaba köpeğimizi yeni sahiplendik. 4 kardeşlerdi. İkisi uzun tüylü ikisi kısa tüylü idi. Biz kısa tüylü olanlardan birini tercih ettik. Terrier kırması olduğunu düşündük kardeşlerini görünce fakat emin olamadik. İlki bizim köpeğmiz diğer ikisi kardeşleri

6 CEVAP

İlki minyatür pinscher yavrusuna benziyor.
Ortadaki bernese dağ köpeği yavrusuna benziyor.
Sonuncusu rottweiler kırmasına benziyor.
Çok tatlılar maşallah:))

Alaracatlover

Terrier kırmasılar fakat her yavru sanki farklı babadan ya:)

  1. Pincher veya Doberman
    2.Bernes Dağ Köpeği

  2. Rot
    Ama hepsi çok tatlı :))

Alaracatlover

3.Rot

nursude96

Çok tatlılar

Siyammm

Hepsi kardeş nasıl biri rot biri bernes olsun :))
Yavrularda ki tüy renkleri King Charles spaniel a benziyor şayet yavrularda ki renkler (3 renk ve 2 renk) king charles ta var
Bence terrier ve King Charles kırması

LadyAndCat

Ne fark eder sadece çok tatlı:)