Benden Korkuyor

Simba7

Köpeğim ona sertçe hayır diyince bile sanki onu tekme tokat dövmüşüm gibi tepkiler veriyor, benden günlerce kaçıyor, kulaklarını düşürüp bir köşeye siniyor. Hiç dayak yemedi hayatında, ama her günü o stres ile geçiyor. Bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyorum. geçen gün kafasını masanın kenarına çarptı, ben yapmışım gibi 2 gün yanıma yaklaşmadı. Biraz üzülüyorum? Benden korkuyor çünkü bu yüzden...

Ne yapabilirim? Aynı durumla karşılaşan oldu mı hiç?

1 CEVAP

mavitilki

Elinizden besleyin. Doğru şeyler yaptıkça sık sık ödüllendirin. Yumuşak bir ses tonuyla konuşun. Karakteri biraz ürkek olabilir ama en azından size güvenebilsin :)