Tavşanımın Gözünde Kirmizimsi Bir Leke Var !

Merhabalar çok acil yardıma ihtiyacim var. 6 aylik hollanda cüce tavşanim var ve bir gözu kanlanmişti dışari çıkarttigim zaman tozdan dolayi gozu çapaklaniyordu sirkeli suyla gozunu sildim ve bir kac gune duzelmisti ama şimdi anlamiyorum dunden beri gozunun icinde kirmizimsi bir leke var ve gozu kanli gibi nolur yardim edin resim atiyorum ne yapmaliyim ne kullanmaliyim fikir edinmek istiyorummm lutfennnn

3 CEVAP

Rumo_fiko

Böyle saçma sapan sitelerde saçma sapan insanlardan cevap aramak yerine veterinere götürseniz o size kullanmanızın gerek şeyi söyler eğer veteriner masrafından kaçınmak istiyorsanız bu tavşanı hiç almamalıydınız. Belkide hayvanın gözü sudaki mikroplar yüzünden iltihap kaptı hayvanlar oyuncak değil bozulan yerini kendiniz tamir edemezsiniz bı şekilde yolunu bulun o hayvan sizin sorumluluğunuzda eğer bir şey olursa bu sizin hatabız lütfen eceli buymuş gibi şeyler uydurmayın

mihriii

soru 2019da sorulmuş soru cevap bölümüm eski tavşan sorularıyla doldu

Seymaaacaan

@rumo_fiko saçma sapan site saçma sapan insan? Bence 2019’da sorulan bir soruyu gündeme getirerek yeni sorulmuş gibi cevap verdiğin için sen saçma oluyorsun :D
Sevgiler